Preflex logoPreflex

 

team

Achter Preflex huist een sterk team van gepassioneerde mensen met een uniforme missie en visie. Elke dag zetten zij zich in om de Preflex voorbedrade buis nog sterker in de markt te zetten en de installateur een maximaal comfort te bieden.

Frank Kerkhofs

General manager

frank@preflex.com

+32 (0)054 34 46 64

Koen Huyghe

Group finance director

koen@preflex.com

+32 (0)54 31 87 41

Steven Beerens

Site manager plant Ninove

steven@preflex.com

+32 (0)54 31 87 47

 

Steven Van Den Rijse

Quality manager

steven.vdr@preflex.com

+32 (0)478204498


Jonathan Smink

Supply chain officer

jonathan@preflex.com

+32 (0)54 34 46 64


Inge Leus

Internal sales

inge@preflex.com

+32 (0)54 34 46 64


Karolien Mille

Internal sales

karolien@preflex.com

+32 (0)54 31 87 40


Kris Desmet

Field sales manager België
 

kris@preflex.com

+32 (0)497 28 73 27

Yves Luyten

Account manager
 

yves@preflex.com

+32 (0)473 18 44 95


Nico Peirs

Account manager


nico@preflex.com

+32 (0)471802376


Jean-François Schamp

Account manager

jean-françois@preflex.com

+32 (0)472 13 59 17


Reddy inbouwdozen en verbindings- en bevestigingstechnieken.

Preflex neemt Reddy NV over

Lees meer Alle blogberichten